Firemní vozidla pod vaší kontrolou!

Sledujte vaše vozidla

Mějte neustálý přehled o vašich vozidlech a strojích. Kde je nyní. Kdy byl na místě. Jak jel rychle. Jakou má teplotu náklad.

Jelikož je monitorované vozidlo pod neustálým dohledem systému sledování, dokážeme poskytnou celou řadu zajímavých informací.

kde je nyní vaše vozidlo

Jedná se o funkci, která vám v počítači zobrazí na mapě aktuální pozici vozidla. Můžete si tak jednoduše ověřit informaci od řidiče nebo plánovat jeho další jízdu.

kdy kde bylo vaše vozidlo

Každá jízda se zaznamenává do systému. Následně z těchto informací lze generovat knihu jízd a vy tak můžete pro konkrétní vozidlo získat přehled o jeho aktivitách.

dodržuje řidič rychlost

Zajímavá funkce vám může poskytnout informace o rychlosti vozidla. Zjistíte tak, jestli řidič dodržuje předepsané rychlosti nebo jestli jejich překračováním porušuje dopravní předpisy a zvyšuje spotřebu vašeho vozidla.

kontrola nákladu

Pokud převážíte nějaké zboží, které potřebuje speciální péči, určitě oceníte možnost kontroly. Pro potraviny se bude určitě jednat o možnost sledování teploty nákladu. Pro jiné zboží to zase může být otevření nákladového prostoru, atp..

nekrade vám někdo naftu

Velkým problémem u provozu vozidel jsou pohonné hmoty. Jejich pořizování je velice nákladné a pokud se pak stane, že řidič nebo cizí osoba krade naftu nebo benzín, vyplatí se toto kontrolovat. Systém instalace palivové sondy do nádrže přinese úspory velice brzy. Máte přehled o průběžné spotřeba paliva i o větším poklesu stavu nádrže - krádeže paliva!!! kdy vám příjde i upozornění na váš mobilní telefon.

dodržují řidiči přestávky

Jako autodopravce víte, že vaši řidiči musí dodržovat předepsané přestávky během jízdy. I toto můžete jednoduše kontrolovat přes systém sledování vašeho vozového parku.

a mnoho dalších funkcí

Jestliže nenajdete v tomto výčtu důvod, proč byste měli využít našich služeb a pořídit pro svoje automobily a stroje systém sledování firemních vozidel, zeptejte se nás! Rádi vám poskytneme všechny dostupné informace o dalších možnostech využití.

AUTOSLEDOVÁNÍ CZ