Firemní vozidla pod vaší kontrolou!

Zajistíme službu i techniku

Zrealizujeme řešení sledování vašich firemních vozidel. Zajistíme službu, techniku, montáž i školení.

Pro realizaci systému sledování vozidel a správy vozového parku potřebujete několik základních bodů:

Technika

Jedná se vždy o jednotku sledování GPS, která je namontována ve vozidle a zajišťuje přenos informací o pozici vozidla přímo na webový server, kde si tato data můžete následně prohlédnout.

Kromě základní jednotky si můžete vybrat řadu doplňků, které vylepší nabídku funkcí základní jednotky.

  • Čip pro identifikaci řidiče, kdy se řidič přihlásí systému.
  • Teplotní čidlo - pro sledování teploty nákladového prostoru.
  • Sonda měření hladiny paliva v nádržích - zajišťuje ochranu proti krádeži paliva přímo z nádrží a umožňuje měření reálné spotřeby vozidel.

 

Služba

Dnes nabízené služby jsou obsáhlé a téměř všechny jsou poskytovány přímo na internetu. Tím nemáte problém se správou a aktualiací softwaru a služba může být proto daleko levnější.

Služba pro sledování vozidel je poskytována jako webová aplikace, která vám zobrazí po autorizovaném přihlášení vaše vozidla. Následně se pak tyto aplikace pro sledování vozidel liší podle funkcí, které můžete nastavit pro jednotlivá vozidla, jízdy nebo regiony.

Montáž

Montáže systémů pro sledování a správu firemních vozidel zajišťujeme na území celé ČR přímo u zákazníka nebo v našem sevisním centru v Liberci. Zajišťujeme odborné montáže a aktivace všech u nás dostupných elektronických systémů pro monitorování firemnch vozidel.

Jako jedinní v regionu nabízíme autorizované montáže palivových sond do nádrží vozidel. Tyto inslatace zařízení pro sledování spotřeby paliva nebo kontrolu nádrže proti krádeži instalujeme na území celé České republiky.

Školení ... ZDARMA!

V rámci realizace systému sledování firmeních vozidel nebo správy vozového parku vás rádi zaškolíme.
Zaškolení vám ukáže všechny základní funkce webové aplikace a možnosti nastavení.

AUTOSLEDOVÁNÍ CZ