Firemní vozidla pod vaší kontrolou!

Proč využít našich služeb pro firemní auta

máme řešení pro vaše požadavky a možnosti

Elektronicklé systémy do vozidel a strojů řešíme už od roku 1992, a tak jsou naše odborné znalosti i praktické zkušenosti maximální.

Dokážeme vám nabídnout systém, který nebude drahý a přinese vám maximální úspory v provozu vašich firemních vozidel. Stejně tak ušetříte na financích i pracovním čase v rámci správy vozového parku, evidenci knihy jízd a dalších. V rámci přepravních služeb můžete nabídnout vašim zákazníkům i možnost sledování přepravy jejich zboží.

Zajistíme všechny potřebné formality pro spuštění monitorovacího systému a zaškolíme vás pro ovládání služeb a funkcí webového systému.

Namontujeme elektronické sledovací jednotky do vašich vozidel a strojů. Odbornoné instalace provádíme do osobních i dodávkových vozidel a motocyklů, nákladních automobilů i stavebních strojů, zěmědělských strojů a zařízení. Jednotky pro sledování montujeme i do mobilních zařízení jako jsou semafory, reklamní stojany nebo do přepravních kontejnerů.

Následně se staráme o servis vašeho systému. Zajišťujeme demontáže jednotek sledování z vozidel, která budete např. prodávat a jejich kontrolu a nastavení pro následnou montáž do nového vozidla.

Využijte našich služeb, budete spokojeni.

AUTOSLEDOVÁNI CZ