Firemní vozidla pod vaší kontrolou!

O firmě

 • autoprofi-budova-mElektronickými systémy pro osobní i nákladní automobily se zabýváme již od samotného vzniku naší společnosti Autoprofi v.o.s., a to od roku 1992.

  Vždy jsme se snažili naše služby poskytovat v maximální možné šíři, a tak vedle prodeje zabezpečovacích systémů jsme samozřejmě zajišťovali i jejich instalace, úpravy a případně i opravy.

  Pravidelná školení, využívání moderních technologických postupů a techniky nám pomohly vytvořit tým profesionálních mechaniků.

  Tým mechaniků Autoprofi dnes dokáže vedle instalací klasických zabezpečovacích i sledovacích systémů, řešit i složité komunikační systémy, nastavovat sledovací jednotky a systémy, diagnostikovat závady a opravovat je.

  I z těchto důvodů nás najdete mezi hlavními partnery všech významných providerů sledovacích a střežících systémů v České republice.

  Pro zajištění maximálního komfortu pro zákazníky a jejich vozidla, máme instalační dílny umístěny v suterénu naší budovy Autoprofi Liberec. V dalších patrech rekonstruované budovy najdete prodejny a kanceláře. Vše pěkně pohromadě, aby byl zákazník vždy spokojen.

  Pro budoucnost vidíme jako hlavní směr našeho snažení právě systémy pro sledování firemních nebo soukromých vozidel, s možností jejich střežení. Stále více majitelů firemních vozidel přichází na výhody sledovacích systémů. Ty dokáží poskytnout podrobné informace o provozu vozidla a

  tým sledovacích systémů Autoprofi v.o.s.
  www.auto-sledovani.cz

   

Partneři

AUTOPROFI CZ | Největší český eshop s autoelektronikou do vozidel s podporou pro zákazníky a odborným montážním střediskem.
AUTOMUZEUM CZ | Internetový portál o světě historických vozidel a veteránů.
WEB 7 CZ | Projekt tvorby webových stránek, internetového obchodování a praktických webových aplikací.