Firemní vozidla pod vaší kontrolou!

Historie Autoprofi Liberec - AUTOSLEDOVÁNÍ CZ - monitorování vozidel a online kniha jízd

Od svého vzniku se zabýváme elektronickými systémy do vozidel. Pro osobní automobily, dodávky, nákladní automobily i motocykly. Začínali jsme s instalacemi autorádií, alarmů a imobilizérů, centrálních zamykání dveří i elektrických ovládání oken. Vždy jsme se zaměřovali na elektroniku, která dodává motoristům bezpečnost i komfort.

Do roku 1993 měla naše společnost prodejní a instalační prostory v Liberci v malé kanceláři a sousedící dílně v ulici Švermova, a to jen v podnájmu. V roce 1994 jsme se rozhodli zakoupit sousedící nemovitost v Mydlářské ulici a tu celkově rekonstruovat. Celou budovu jsme přestavěli na instalační dílny v suterénu, prostorné prodejny v přízemí a kanceláře v dalších patrech.

 

Mobilní technologie byly v plenkách, ale my už jsme prodávali mobilní telefony a instalovali do vozidel handsfree sady. Mobilní telefon byl sice obrovský a těžký, jeho držák do kufru automobilu musel být kovový a velice odolný. Byl to ale začátek, kterému se dnes můžeme zasmát.

 

Naše letité zkušenosti s odbornými montážemi zabezpečovacích systémů a handsfree sad do automobilů nás přivedly k novému trendu elektronických knih jízd a fleetwaru pro sledování provozu vozových parků firem. V tomto jsme viděli budoucnost dohledu nad vozidli a možnosti úspor provozu firemních vozidel.

K nabídce instalací autosledovacích systémů jsme přidali řešení pro podrobné sledování spotřeby paliva. Hladinové sondy jsme začali instalovat především do nákladních automobilů, kde je jejich funkce velice přínosná.

 

V současné době rozšiřujeme nabídku našeho systému Autosledování o nové systémy, služby a software. Snažíme se našim zákazníkům přinášet tu nejmodernější techniku, která jim přinese co nejpřesnější informace a tím i velké úspory na provozu jejich vozových parků.

 

Partneři

AUTOPROFI CZ | Největší český eshop s autoelektronikou do vozidel s podporou pro zákazníky a odborným montážním střediskem.
AUTOMUZEUM CZ | Internetový portál o světě historických vozidel a veteránů.
WEB 7 CZ | Projekt tvorby webových stránek, internetového obchodování a praktických webových aplikací.