Firemní vozidla pod vaší kontrolou!

Oborová řešení

Kontejnery

kontejnery

Zvýšení efektivity využití jednotlivých přepravních kontejnerů. Přesná evidence jízdy s nebo bez kontejneru, kontejner plný nebo prázdný. Úspora nákladů v logistice kontejnerů.

Osobní automobily

osobni-automobily

Snížení spotřeby, najetých km a opotřebení vozidel. Online přehled o aktuálních pozicích všech vozidel. Snížení nákladů na provoz a administrativu firemního autoparku.

Servisní vozidla

servisni-vozidla

Snížení počtu najetých kilometrů, spotřeby a opotřebení automobilů. Optimalizace tras - online dispečerské pracoviště. Zadávání tras do palubní navigace řidiče, a to na dálku.

Nákladní doprava

nakladni-doprava

Úspora pohonných hmot, snížení počtu najetých kilometrů a opotřebení vozidel. Přehled o aktuální poloze, stavu nákladu a vozidla. To vše v reálném čase. Kontrola dodržování AETRu řidiči vozidel.

Komunální technika

komunalni-technika

Snížení počtu najetých kilometrů vozidel, spotřeby paliva a opotřebení. Okamžitý přehled o vykonávaných pracích, spotřebě materiálu. Statistické přehledy a výkazy za jednotlivé řidiče, vozidla a zařízení.

Zemědělské stroje

zemedelske-stroje

Uspoření počtu najetých kilometrů, spotřeby paliva vozidel, techniky a opotřebení vozidel a strojů. Podrobná evidence vykonávaných prací pro konkrétní pole nebo plodiny. Výkazy práce pro jednotlivé řidiče, stroje a techniku.

Sanitky

sanitni-vozy

Úspora paliva vozidel, počtu najetých kilometrů i opotřebení automobilů. Operativní nasazení vozidel dle jejich aktuální polohy. Detekce zapnutí výstražného zařízení sanitního vozu.

Stavební stroje

stavebni-stroje

Snížení počtu najetých kilometrů, spotřeby nafty a benzínu, opotřebení vozidel a strojů. Přesný přehled o vytížení jednotlivých vozidel a vykonávaných pracích. Evidence a statistiky jednotlivých vozidel, strojů i řidičů.

Partneři

AUTOPROFI CZ | Největší český eshop s autoelektronikou do vozidel s podporou pro zákazníky a odborným montážním střediskem.
AUTOMUZEUM CZ | Internetový portál o světě historických vozidel a veteránů.
WEB 7 CZ | Projekt tvorby webových stránek, internetového obchodování a praktických webových aplikací.